Dijital Kütüphane

EĞİTMENLERE VE AKADEMİLERE FAYDALARIMIZ

Eğitmenler için aynı anda birden fazla yerde olabilme, Altyazı seçenekleri ile Dünya dillerinde eş zamanlı eğitim verebilme, Ders içerikleri için yazılı ve görsel dokümanlarla destekleyebilme, Aynı eğitimi tekrarlarken oluşan bilgi kaybını ortadan kaldırma, Yeni eğitimlere zaman yaratma, Şirketlere ve kurumlara daha kolay ulaşabilme, Eğitmenlerin kurumlara özel bilgilerini kapalı sistem atayabilmesi, Eğitmenler genele açık eğitimlerini farklı pazarlara ulaştırabilmesi, Kursiyerlerini takip etme ve ölçümlendirme olanağı, Millieğitim bakanlığı ve üniversite onaylı serfikasyon imkanı, Kurumsal düzeyde yaptıklarınızı kayda geçirin.

Ekibinizin ihtiyacına yönelik eğitmen ve eğitim planlarına kolay ulaşım. Müşterilerinize özel bilgi ve döküman yollayabilirsiniz. Şirket içi eğitimlerinize hızlı ve aynı standartta ulaşabilirsiniz. Bilgi aktarımında oluşan veri kaybını önleyerek personel ve zaman tasarufunu yaratırsınız Kurum bilgilerinizi arşivleyerek birleylerden bağımsız hale gelip bilgi kalitesini arttırabilirsiniz Ekiplerin birbirinden farklı programlara , konumlara ve ihtiyaçlarına göre bilgiye ulaşarak kurumsal zaman kaybının önüne geçebilir. Şirketlere zamanda yolculuk yaptırarak geçmiş tecrübe ve bilgilere her an ulaşılabilir. Kurumlar istedikleri bilgileri açık kütüphane ile tüm sektörlere sunabileceklerdir. İnsan kaynakları ve eğitim departmanlarını destekleyerek şirket içi iletişimi ve yönetimi kurumsal boyuta taşıyacaklardır. Kurumların bireylere bağlı gelişimini kayıt altıma alarak şirket değerini arttıracaktır. Böylece kurumları kurum yapan bilgiler tasniflenerek üretim ve hizmet bilgileri bir değer haline giretirilip bilgi taşınabilir bir ürün haline gelecektir. Kurumunuza özel tasarımlarla ( white label) çözümlere ulaşabileceksiniz

KURUMLARA FAYDALARIMIZ

Kurumlar oluşturacağı dijital Kütüphane içeriğine, yönetim ve yetki planlarını ekleyerek, hangi bilgiye ne kadar ulaşıldığını takip edecek ve ölçebilecek altyapısına sahip olurlar Şirket içi oryantasyon yetiştirme ve motivasyonlarını standartlaştırarak kurumsallıklarını pekiştireceklerdir. Ekiplerinin ihtiyacına yönelik eğitmen ve eğitim planlarına kolay ulaşabileceklerdir.

ŞİRKETLERE, YÖNETİCİLERE & EKİPLERE FAYDALARIMIZ

Eğitimde standart sağlayabilecek. Ekip üyelerinin ihtiyacına özel eğitim planı hazırlayabilecek. Ekiplerin eğitimlere olan ilgisini ve başarısını kolayca takip edebilecek Ekiplerinin eğitimdeki sorunlarını ve ihtiyaçlarını tespit edebilecek. Ekiplerine özel oryantasyon eğitimleri ile zaman ve personel tasarrufu elde edebilecek. Ekiplerin uzman eğitimlere kolay ulaşımına yön verebileceklerdir.

EKİPLERE FAYDALARI

Diledikleri zaman, yer ve miktarda eğitim. Haftalık programınıza uygun, kendi düzeniniz çerçevesinde eğitim. Ders tekrarları ile tam öğrenme. Yöneticiler ile koordinasyon.