₺ 56.225,15

Yüzyüze Eğitim Al

CI 101

0 (0)

Ticari gayrimenkul ccım, 101 sınıfında ticari gayrimenkulde risk azaltma fiyatlandırma döngü güvencisinin yatırımcılar için kritik hale geldiği bir zamanda gayrimenkul kullanılması gereken temellerin anlatıldığı bir eğitimdir.

ticari yatırım kararlarının nasıl nitelikli bir finans temeline dayandırılması gerektiğini gösteren ccım nakit akış modelini bu eğitimde öğreneceksiniz

eğitim sırasında farklı ticari gerçekleri karşılaştırarak (ırr) gayrimenkul getiri oranı, (npv)net bugünkü değer, kap oranı , sermaye birikimi ve yıllık sermaye büyüme hızları gibi temel finansal kavramların nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz.


 

Bu eğitim  size neler kazandıracak:

Ccım nakit akış modelini kullanarak nasıl ticari bilinçli yatırım yapılır kavramını;

Finansal kaldıracın gayrimenkul yatırımını satın alma kararına etkisini;

Vergilendirmenin finansal modelinize etkisini;

Mülkiyet elde etme ve elden çıkarma aşamalarından oluşan nakit akışı ve üzerindeki etkisini ölçmek.

Finansal yatırım araçları ile gayrimenkul kazançlarını karşılaştırmak.


 

Eğitim İçeriği

Eğitmen

Lydia BENNETT

Lydia Bennett, CCIM, CPM

President

 

 

Lydia, yer seçimi, yatırım, komisyonculuk, geliştirme ve mali analiz danışmanlığı hizmetleri verdiği Bellingham, WA'daki Commercial Real Estate West Coast'un sahibi ve başkanıdır. İktisat diploması aldıktan sonra, tüm kariyeri boyunca ticari gayrimenkul mesleğinin içinde olmuştur. Deneyimi, geliştiriciler, yatırımcılar, kiracı temsilciliği, kurumsal emlak, bir liman yetkilisi ve Tribal Nations ile çalışmak arasında değişir. Mevcut müşterileri arasında ulusal bir tıbbi patoloji grubu, bir Kızılderili Kızılderili Ulusu ve bir ulusal yardımlı bakım tesisi sağlayıcısı bulunmaktadır.

CCIM Enstitüsü'nde kıdemli bir uluslararası eğitmendir ve ABD genelinde, ayrıca Meksika, Polonya, Çin ve Kanada'da yüz yüze ve çevrimiçi dersler vermiştir. CCIM bünyesinde birçok komitede başkanlık yaptı, Yönetim Kurulu ve İcra Kurulunda yer aldı ve 2023 Cumhurbaşkanlığı İrtibat Sorumlusu olarak görev yapıyor. Ayrıca ulusal ve uluslararası ticari gayrimenkul firmaları için kurumsal eğitimler geliştiriyor ve veriyor ve konuk oluyor. Batı Washington Üniversitesi'nde öğretim görevlisi.

Lydia, şu anda oluşum halinde olan ve Uluslararası Rotary' de aktif olan bir bankanın kurucu direktörüdür. Yerelde Yılın İş Kadını dalında finalist oldu (2003), "Hareket ettirici ve Sarsıcı" (2004) olarak tanındı, Bisnow (2016) tarafından CRE endüstrisinde "Seattle'ın Güçlü Kadınları" ndan biri seçildi ve daha yakın zamanda GlobeSt.com (2021) tarafından "CRE Etkisi Kadını" olarak adlandırılmıştır.

                        

 

Yorumlar

0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0