₺ 56.591,15

Yüzyüze Eğitim Al

CI 101

0 (0)

CI 101 CALCULATION

 

CI 101 is a bedrock class for real estate practitioners at a time when risk mitigation, pricing, and cycle assurance have become critical to investors. CI 101 introduces the CCIM Cash Flow Model, a tool for ensuring your investment decisions are based on wise finance fundamentals. During the course, you will learn how to use key financial concepts such as internal rate of return (IRR), net present value (NPV), cap rate, capital accumulation, and the annual growth rate of capital to compare different types of commercial real estate investments.

 

This course will teach you how to:

  • make informed investment decisions using the CCIM Cash Flow Model;
  • measure the impact of federal taxation and financial leverage on the cash flow from the acquisition, ownership, and disposition phases of real estate investment; and
  • use real estate analysis tools to quantify investment return.


 CI 101 HESAPLAMA

 

Ticari gayrimenkul CCIM 101 Eğitimi; ticari gayrimenkulde risk azaltma, fiyatlandırma ve döngü güvencesinin yatırımcılar için kritik hale geldiği bir zamanda gayrimenkul danışmanlarının kullanması gereken ve temellerin anlatıldığı bir eğitimdir.

Ticari yatırım kararlarının nasıl nitelikli bir finans temeline dayandırılması gerektiğini gösteren CCIM'in nakit akış modelini bu eğitimde öğreneceksiniz

Eğitim sırasında; , farklı ticari gayrimenkul türlerini karşılaştırmak için iç getiri oranı (IRR),  net bugünkü değer (NPV), tavan oranı, emlak yatırımları, sermaye birikimi ve sermayenin yıllık büyüme oranı gibi temel finansal kavramları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. 


 

Bu eğitim  size neler kazandıracak:

CCIM nakit akış modelini kullanarak nasıl ticari bilinçli yatırım yapılır kavramını;

Finansal kaldıracın gayrimenkul yatırımını satın alma kararına etkisini;

Vergilendirmenin finansal modelinize etkisini;

Mülkiyet elde etme ve elden çıkarma aşamalarından oluşan nakit akışı ve üzerindeki etkisini ölçmek.

Finansal yatırım araçları ile gayrimenkul kazançlarını karşılaştırmak.


 

Eğitim İçeriği

Eğitmen

Lydia BENNETT

Lydia Bennett, CCIM, CPM

President

 

 

Lydia, yer seçimi, yatırım, komisyonculuk, geliştirme ve mali analiz danışmanlığı hizmetleri verdiği Bellingham, WA'daki Commercial Real Estate West Coast'un sahibi ve başkanıdır. İktisat diploması aldıktan sonra, tüm kariyeri boyunca ticari gayrimenkul mesleğinin içinde olmuştur. Deneyimi, geliştiriciler, yatırımcılar, kiracı temsilciliği, kurumsal emlak, bir liman yetkilisi ve Tribal Nations ile çalışmak arasında değişir. Mevcut müşterileri arasında ulusal bir tıbbi patoloji grubu, bir Kızılderili Kızılderili Ulusu ve bir ulusal yardımlı bakım tesisi sağlayıcısı bulunmaktadır.

CCIM Enstitüsü'nde kıdemli bir uluslararası eğitmendir ve ABD genelinde, ayrıca Meksika, Polonya, Çin ve Kanada'da yüz yüze ve çevrimiçi dersler vermiştir. CCIM bünyesinde birçok komitede başkanlık yaptı, Yönetim Kurulu ve İcra Kurulunda yer aldı ve 2023 Cumhurbaşkanlığı İrtibat Sorumlusu olarak görev yapıyor. Ayrıca ulusal ve uluslararası ticari gayrimenkul firmaları için kurumsal eğitimler geliştiriyor ve veriyor ve konuk oluyor. Batı Washington Üniversitesi'nde öğretim görevlisi.

Lydia, şu anda oluşum halinde olan ve Uluslararası Rotary' de aktif olan bir bankanın kurucu direktörüdür. Yerelde Yılın İş Kadını dalında finalist oldu (2003), "Hareket ettirici ve Sarsıcı" (2004) olarak tanındı, Bisnow (2016) tarafından CRE endüstrisinde "Seattle'ın Güçlü Kadınları" ndan biri seçildi ve daha yakın zamanda GlobeSt.com (2021) tarafından "CRE Etkisi Kadını" olarak adlandırılmıştır.

                        

 

Yorumlar

0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0