₺ 56.591,15

Yüzyüze Eğitim Al

CI 102

0 (0)

CI 102: Market Analysis for Commercial Investment Real Estate 

 

CI 102 MARKETING

 

One of CCIM's most innovative core courses, CI 102 shows you how to deploy “big data” and the most advanced digital tools to assess critical issues like market demand, location facility, and supply-chain strategy. CI 102 students have learned BAO mapping and data analytics to help their clients select store locations; others used Tapestry Segmentation to determine demand for apartment properties. In CI 102 you'll work with four case studies covering each of the major property types: office, industrial, multifamily, and retail.

 

After completing this course, you will be able to:

  • apply Market and Competitive Analysis, Political and Legal Analysis, Location and Site Analysis, and Financial Analysis to make fundamental investment decisions;
  • perform state-of-the-art geospatial analyses; and
  • forecast future demand and opportunities for investment
  •  

 

CI 102 temel kavramlarının bu kapsamlı incelemesinde;

 

CI 102 PAZARLAMA


pazar araştırması yapma, pazar talebini değerlendirme ve ticari gayrimenkul yatırımı için gelecekteki talep ve fırsatları tahmin etme becerilerinizi tazeleyeceksiniz. 
Temel odak alanları şunları içerir:

Çeşitli paydaş perspektiflerinden pazar analizleri geliştirmek.
Ticari gayrimenkul verilerinin kaynaklarının belirlenmesi ve nasıl uygulanacağı.
Tanımlanabilir modellere dayalı olarak büyümeyi tahmin etme.
Belirli bir pazar alanı için istihdam, nüfus ve gayrimenkul talebini tahmin etmek için ekonomik temel analizlerini yorumlama.

Eğitim İçeriği

Eğitmen

Lydia BENNETT

Lydia Bennett, CCIM, CPM

President

 

 

Lydia, yer seçimi, yatırım, komisyonculuk, geliştirme ve mali analiz danışmanlığı hizmetleri verdiği Bellingham, WA'daki Commercial Real Estate West Coast'un sahibi ve başkanıdır. İktisat diploması aldıktan sonra, tüm kariyeri boyunca ticari gayrimenkul mesleğinin içinde olmuştur. Deneyimi, geliştiriciler, yatırımcılar, kiracı temsilciliği, kurumsal emlak, bir liman yetkilisi ve Tribal Nations ile çalışmak arasında değişir. Mevcut müşterileri arasında ulusal bir tıbbi patoloji grubu, bir Kızılderili Kızılderili Ulusu ve bir ulusal yardımlı bakım tesisi sağlayıcısı bulunmaktadır.

CCIM Enstitüsü'nde kıdemli bir uluslararası eğitmendir ve ABD genelinde, ayrıca Meksika, Polonya, Çin ve Kanada'da yüz yüze ve çevrimiçi dersler vermiştir. CCIM bünyesinde birçok komitede başkanlık yaptı, Yönetim Kurulu ve İcra Kurulunda yer aldı ve 2023 Cumhurbaşkanlığı İrtibat Sorumlusu olarak görev yapıyor. Ayrıca ulusal ve uluslararası ticari gayrimenkul firmaları için kurumsal eğitimler geliştiriyor ve veriyor ve konuk oluyor. Batı Washington Üniversitesi'nde öğretim görevlisi.

Lydia, şu anda oluşum halinde olan ve Uluslararası Rotary' de aktif olan bir bankanın kurucu direktörüdür. Yerelde Yılın İş Kadını dalında finalist oldu (2003), "Hareket ettirici ve Sarsıcı" (2004) olarak tanındı, Bisnow (2016) tarafından CRE endüstrisinde "Seattle'ın Güçlü Kadınları" ndan biri seçildi ve daha yakın zamanda GlobeSt.com (2021) tarafından "CRE Etkisi Kadını" olarak adlandırılmıştır.

                        

 

Yorumlar

0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0