₺ 56.984,20

Yüzyüze Eğitim Al

CI 104

0 (0)

CI 104 Investment Analysis (CALCULATION)

 

CI 104 encompasses the entire life cycle of an investment, from refinancing to capital improvements to disposition. Within each case study, you will encounter a key investor decision: Should a non-taxable investor acquire an investment with or without debt financing? What if the investor is taxable? During the holding period of an investment, should an investor make a discretionary capital expenditure or not? How does an investor evaluate disposition alternatives?

 

CI 104 uses advanced analyses to build on the core CCIM concepts. Sensitivity analysis allows you to pinpoint exactly how slight changes in market fundamentals affect investment goals. Risk analysis uses past performance to anticipate how an investment is exposed to external and internal threats. Learn how to mitigate those threats through smart planning and negotiations.

 

After completing this course, you will be able to:

  • apply key investor decision-making analyses to optimize investment returns;
  • more effectively forecast investment performance by quantifying real estate risk; and
  • leverage CCIM analytical tools to improve decision making.
  •  

CI 104 Yatırım Analizi (HESAPLAMA)

 

CI 104, yeniden finansmandan sermaye iyileştirmelerine ve elden çıkarmaya kadar bir yatırımın tüm yaşam döngüsünü kapsar.
Her vaka incelemesinde önemli bir yatırımcı kararıyla karşılaşacaksınız:

Vergiye tabi olmayan bir yatırımcı; 
borç finansmanı olsun veya olmasın bir yatırım satın almalı mı?, 
Ya yatırımcı vergiye tabi ise?,
Bir yatırımın elde tutma süresi boyunca, yatırımcı isteğe bağlı bir sermaye harcaması yapmalı mı, yapmamalı mı?, 
Bir yatırımcı tasarruf alternatiflerini nasıl değerlendirir?

CI 104, temel CCIM kavramlarını geliştirmek için gelişmiş analizler kullanır;
Duyarlılık analizi, piyasa temellerindeki küçük değişikliklerin yatırım hedeflerini tam olarak nasıl etkilediğini belirlemenizi sağlar. 
Risk analizi, bir yatırımın dış ve iç tehditlere nasıl maruz kaldığını tahmin etmek için geçmiş performansı kullanır. 
Akıllı planlama ve müzakereler yoluyla bu tehditleri nasıl azaltacağınızı öğrenin.

Bu kursu tamamladıktan sonra şunları yapabileceksiniz:

yatırım getirilerini optimize etmek için önemli yatırımcı karar alma analizlerini uygulayın;
gayrimenkul riskini ölçerek yatırım performansını daha etkin bir şekilde tahmin etmek; 
Ve karar vermeyi iyileştirmek için CCIM analitik araçlarından yararlanın.

Eğitim İçeriği

Eğitmen

Lydia BENNETT

Lydia Bennett, CCIM, CPM

President

 

 

Lydia, yer seçimi, yatırım, komisyonculuk, geliştirme ve mali analiz danışmanlığı hizmetleri verdiği Bellingham, WA'daki Commercial Real Estate West Coast'un sahibi ve başkanıdır. İktisat diploması aldıktan sonra, tüm kariyeri boyunca ticari gayrimenkul mesleğinin içinde olmuştur. Deneyimi, geliştiriciler, yatırımcılar, kiracı temsilciliği, kurumsal emlak, bir liman yetkilisi ve Tribal Nations ile çalışmak arasında değişir. Mevcut müşterileri arasında ulusal bir tıbbi patoloji grubu, bir Kızılderili Kızılderili Ulusu ve bir ulusal yardımlı bakım tesisi sağlayıcısı bulunmaktadır.

CCIM Enstitüsü'nde kıdemli bir uluslararası eğitmendir ve ABD genelinde, ayrıca Meksika, Polonya, Çin ve Kanada'da yüz yüze ve çevrimiçi dersler vermiştir. CCIM bünyesinde birçok komitede başkanlık yaptı, Yönetim Kurulu ve İcra Kurulunda yer aldı ve 2023 Cumhurbaşkanlığı İrtibat Sorumlusu olarak görev yapıyor. Ayrıca ulusal ve uluslararası ticari gayrimenkul firmaları için kurumsal eğitimler geliştiriyor ve veriyor ve konuk oluyor. Batı Washington Üniversitesi'nde öğretim görevlisi.

Lydia, şu anda oluşum halinde olan ve Uluslararası Rotary' de aktif olan bir bankanın kurucu direktörüdür. Yerelde Yılın İş Kadını dalında finalist oldu (2003), "Hareket ettirici ve Sarsıcı" (2004) olarak tanındı, Bisnow (2016) tarafından CRE endüstrisinde "Seattle'ın Güçlü Kadınları" ndan biri seçildi ve daha yakın zamanda GlobeSt.com (2021) tarafından "CRE Etkisi Kadını" olarak adlandırılmıştır.

                        

 

Yorumlar

0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0