₺ 1.069,99

Yüzyüze Eğitim Al

MS Excel- Sıfırdan Zirveye Eğitim

0 (0)

Merhaba,

Excel, bünyesinde bulundurduğu yüzlerce özellik ile kullanıcılarının en temel yada en ileri gereksinimlerini rahatça karşılayabilir. Ancak Excel kullanıcılarının çok az bir bölümü Excel'in ileri seviye özelliklerini biliyor ve kullanabiliyor. Tıpkı bir okyanusta çakıl taşı bulmak gibi. Excel yeteneklerinizi ortaya çıkarmak, geliştirmek, en yüksek düzeye ulaştırmak ve daha verimli bir kullanım için sizi bu eğitime davet etmek istiyorum. Temelden başlayacak ve Zirveye kadar Excel'i öğrenmeye başlayacağız. Microsoft Excel tüm dünyada en çok kullanılan ofis programıdır. Hangi meslek dalında çalışırsak çalışalım mutlaka MS Excel ile çalışmalar gerçekleştirme ihtiyacı doğmaktadır.

Kursumuz kendini sürekli güncel tutan ve yenilenmeye devam eden içeriklerden oluşmaktadır. Formüller, İpuçları ve Projeler ile sürekli yeni bilgiler öğrenmeye devam edeceksiniz.

Bu Excel eğitimi, herhangi bir önbilgi gerektirmemektedir. Eğitim temel düzeyden başlamış olup, orta ve ileri seviye konulara kadar Excel konuları ele alınmıştır.

Mühendislik, Muhasebe, Bankacılık, Finans gibi sektörlerde çalışanlar için veri analiz yöntemleri de bu eğitim içerisinde ayrıntısıyla anlatılmıştır.

 

Excel versiyonları arasındaki farklılıklar-yenilikler de karşılaştırmalı olarak ele alınmıştır.

 

Yeni versiyonlarla gelen özellikler belirli aralıklarla eğitime dahil edilerek eğitimin güncel kalması sağlanmaktadır.

Bu eğitimdeki örnekleri uygulamak için ihtiyacınız olan tek program Microsoft Excel'dir.

Eğitim videolarını sırasıyla izleyiniz. Bildiğiniz bir konu dahi olsa, izlemeden diğer videolara geçmeyiniz. Basit bir başlık altında, çok ince ayrıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Herkese başarılar dilerim.

 

Eğitim İçeriği

Eğitmen

Şahhan YILDIRIR

Akademi

Şahhan YILDIRIR

Yorumlar

0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0

% 0